piątek, 6 lutego 2015

NOWE PRODUKTY W PORTFOLIO LE PETIT MARSEILLAIS - KREMY DO RĄK


SKUTECZNA PIELĘGNACJA DŁONI
JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK PRZYJEMNA!

POWĄCHAJ, POCZUJ, ZAMKNIJ OCZY  …ODETCHNIJ PROWANSJĄ!
CZY WIEDZIAŁAŚ, ŻE SKÓRA DŁONI, W PORÓWNANIU DO INNYCH CZĘŚCI CIAŁA JEST
O WIELE CIEŃSZA I DELIKATNIESZAPRZEZ COZ NATURY POTRZEBUJE INTENSYWNEGO NAWILŻENIA I ODŻYWIENIA? WŁAŚNIE DLATEGO JEJ SYSTEMATYCZNA PIELĘGNACJA POWINNA WEJŚĆ NAM W NAWYK! ABY TAK SIĘ STAŁO WARTO WYBRAĆ KREM, KTÓRY POZA PIELĘGNACYJNYMI KORZYŚCIAMIROZPIESZCZA SKÓRĘ, A JEGO APLIKACJA TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ! NAJLEPSZYM WYBOREM BĘDĄ NOWE, PIĘKNIE PACHNĄCE KREMY LE PETIT MARSEILLAIS.
Le Petit Marseillais, odżywczy krem do rąk,
75 ml,
cena, 11,49 zł.
Z myślą o suchej skórze dłoni, marka Le Petit Marseillais stworzyłatercet idealny. Połączyła wyjątkowe składniki z PołudniaFrancji: cudowne masło Shea, które odżywia i optymalnie nawilża, niezwykły olejek arganowy, magicznie wygładzający skórę, oraz wspomagające ich działanie słodkie migdały. Dzięki odżywczej, a mimo to lekkiej konsystencji krem do rąk Le Petit Marseillais błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Delikatność, głębokie odżywienie i nawilżenie – tego właśnie pragnie skóra Twoich dłoni.
A Ty? Pięknego zapachu! To wszystko odnajdziesz w kremie Le Petit Marseillais.

Le Petit Marseillais, regenerujący krem do rąk,
75 ml, cena 11.49

Zniszczona i przesuszona skóra dłoni wymaga szczególnej pielęgnacji.
Le Petit Marseillais zatroszczyło się o nią ze szczególną starannością tworząc kojącą, regeneracyjną kompozycję. Sekret jej skuteczności tkwi w idealnym połączeniu trzech składników z Południa Francji: cudownego masła Shea, które odżywia i optymalnie nawilża skórę, aloesu znanego z intensywnie kojącego działania oraz zapewniającego ochronę wosku pszczelego. Dzięki przyjemnie gęstej, kremowej konsystencji kosmetyk intensywnie regeneruje zniszczoną i przesuszoną skórę przywracając jej uczucie komfortu. Błyskawicznie się wchłania, nawilża i pięknie pachnie udowadniając, że nie musimy wybierać między skutecznością, a przyjemnością stosowania – taka jest właśnie natura Prowansji!

ZAMKNIJ OCZY I POCZUJ ZAPACH PROWANSJI... NA WŁASNYCH DŁONIACH! 

4 komentarze: