piątek, 28 listopada 2014

eko KOSMETYKI Love Me GreenZdrowe odżywianie dla… skóry
Love Me Greento nowa na polskim rynku marka kosmetyczna, która we Francji produkuje najwyższej jakości kosmetyki naturalne, pochodzące z ekologicznych upraw w najczystszych regionach całego świata.
Produkty Love Me Green wzbudzają duże zainteresowanie odpowiedzialnych kobiet we Francji, Niemczech oraz w Polsce. Panie, które przywiązują uwagę do tego co aplikują na swoją skórę, czytają etykiety kosmetyków i unikają zawartych w nich szkodliwych składników, są wiernymi klientkami sklepu online, w którym marka sprzedaje swoje produkty.
 Pielęgnacja skóry twarzy i ciała  poprzez zastosowanie najwyższej jakości składników jak i najnowszych preparatów opracowanych na bazie wyciągów roślinnych, jest absolutnym priorytetem  marki Love Me Green. W ostatnich latach, laboratoria kosmetyków naturalnych opracowały nowe  preparaty, mające za zadanie walkę z procesami starzenia zachodzącymi
w skórze.  Są to produkty wyłącznie na bazie roślinnej, ale dzięki nowoczesnym metodom wytworzenia,  dające doskonałe, do tej pory wręcz  niespotykane,  efekty w pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

Receptury kosmetyków Love Me Green, są opracowane z wykorzystaniem ostatnich dokonań i osiągnięć kosmetyki naturalnej.  Dla dopełnienia efektu,  w produktach Love Me Green, wykorzystano naturalne właściwości ekstraktów i olejków roślinnych w dziedzinie aromaterapii. Dzięki czemu kosmetyki te działają pozytywnie nie tylko na skórę, ale również  uwodzą  egzotycznymi zapachami, co pozwala się odprężyć i zrelaksować. Kompozycje zapachowe kosmetyków Love Me Green, są również wyłącznie pochodzenia roślinnego.
Właścicielką marki jest pani Katarzyna Lerch. Po wielu próbach odnalezienia odpowiednich kosmetyków dla swojej wymagającej skóry, wzięła sprawy w swoje ręce i postanowiła stworzyć ekologiczne kosmetyki już nie tylko dla siebie.
 Killka lat temu, podczas pobytu w Kostaryce, zetknęłam się po raz pierwszy z kosmetykami naturalnymi, a ściślej rzecz biorąc z szamponami ekologicznymi tamtejszej produkcji.  I nagle Eureka! Przestały wypadać mi włosy! Po prostu cud.  Na opakowaniach szamponów znalazłam informacje, iż nie zawierają one parabenów, czy też silikonów. Wtedy właśnie zaczęłam zgłębiać problematykę składników produktów kosmetycznych i dowiedziałam się o szkodliwości niektórych parabenów na układ hormonalny człowieka, że faktycznie smarujemy siebie i nasze dzieci pochodnymi ropynaftowej.  Jednocześnie przekonałam się, że w Europie (a w Polsce w owym czasie wręcz wcale) funkcjonuje na rynku bardzo niewiele marek kosmetycznych, produkujących prawdziwe kosmetyki naturalne, a nie takie które naturalność tylko udają…  W związku z czym byłam zmuszona wyprodukować własne.” – opowiada właścicielka marki Love Me Green, Katarzyna Lerch.
Love Me Green to kosmetyki ekologiczne, zawierające 99% naturalnych, roślinnych składników aktywnych, bez parabenówi szkodliwych substancji, opracowane i wyprodukowane we Francji.
·         bez Izopropyl Palmitate
·         bez parabenów
·         bez silikonów, pochodnych olei mineralnych z przemysłu petrochemicznego
·         bez Phenoxyethanol
·         bez EDTA
·         certyfikowane przez ECOCERT
·         zapachy na bazie wyciągów roślinnych
·         kosmetyki nie są testowane na zwierzętach
·         opakowania PET, nadające się do recyklingu

1 komentarz:

  1. Takie ekologiczne produkty są dobre nie tylko dla naszego ciała. Pni Lerch znalazła złoty środek - nie tylko dla siebie, ale również dla innych :)

    OdpowiedzUsuń