piątek, 21 listopada 2014

BARWA NATURALNA - bawełniany krem do rąkNOWOŚĆ 2014
BAWEŁNIANY KREM DO RĄK Z PROTEINAMI JEDWABIU
POJEMNOŚĆ: 100 ML; CENA OKOŁO: 5 PLN
 CZY WIEDZIAŁAŚ, ŻE SKÓRA DŁONI, W PORÓWNANIU DO INNYCH CZĘŚCI CIAŁA MA BARDZO NIEWIELKĄ ILOŚĆ GRUCZOŁÓW ŁOJOWYCH I TKANKI TŁUSZCZOWEJ, PRZEZ CO
Z NATURY JEST CIENKA, MOŻE BYĆ WRAŻLIWA I SZCZEGÓLNIE PODATNA NA PRZESUSZENIE
I ODWODNIENIE ?O dłonie, które są naszą wizytówkę należy dbać  przez cały czas, a nie tylko z konieczności lub zimą. Dostarczanie kojących, odżywczych i nawilżających składników pozwoli zatrzymać ich młody wygląd na dłużej.


Bawełniany krem do rąk z proteinami jedwabiu poprawia elastyczność skóry, wygładza i regeneruje spierzchnięty naskórek. Łagodzi podrażnienia i chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, działając jak miękka rękawiczka. Szczególnie polecany dla osób ze skórą bardzo suchą i mało elastyczną. Idealny do codziennej pielęgnacji.

Olej bawełniany- wyróżnia się dużą zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych, co czyni go szczególnie cennym dla skóry.. Ma doskonałe właściwości penetracyjne dlatego szybko i skutecznie łagodzi i regeneruje nawet bardzo podrażnioną skórę. Wygładza i zmniejsza skłonność do występowania podrażnień.

 

Proteiny jedwabiu- mają bardzo dużą zdolność wiązania i zatrzymywania wody. Ze względu na dużą masę cząsteczkową i ładunek elektrostatyczny przeciwny do ładunku skóry, nie wnikają w głąb, lecz tworzą na powierzchni rodzaj cienkiego filmu, który stanowi skuteczną ochronę przed czynnikami drażniącymi i doskonale wygładza.

   Gliceryna –nawilża
Alantoina- koi i łagodzi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz