piątek, 24 kwietnia 2015

Gwiazdorskie BOXY - sprawdź co lubią i polecają znani!
InspiredBy - pudełka tworzone przez gwiazdy!
Nowość na polskim rynku - boxy subskrypcyjne z ulubionymi produktami znanych i podziwianych osób.


InspiredBy to innowacyjny kanał komunikacji, w postaci pudełka tworzonego przez gwiazdy, łączący znane i podziwiane osoby z ich fanami. To możliwość bliższego poznania autora
i wybranych przez niego przedmiotów. To poniekąd zaproszenie gwiazdy do domu! Ulubione produkty Gwiazd w pięknych pudełkach InspiredBy są już dostępne online.
Do współpracy zaproszono aktorów, wokalistów, sportowców oraz ikony show biznesu. Każdy autor, cyklicznie tworzy dedykowaną kolekcję przedmiotów dla swoich fanów. W zestawach znajdują się również autorskie listy, wraz z opisem produktów i wyjaśnieniem, dlaczego znalazły się w pudełku.
W pierwszej edycji InspiredBy można zapisać się na subskrypcję boxa od Ewy Chodakowskiej, Kasi Tusk, Anny Wendzikowskiej, Agnieszki Jastrzębskiej, Anety Zając, StefanoTerrazzino oraz CharlizeMystery.
 
Raz na trzy miesiące, box od wybranego autora, zostanie nam dostarczony prosto do domu, gdzie spokojnie możemy cieszyć się częścią świata naszej ulubionej gwiazdy.  W przesyłce znajdziemy  list oraz niezwykłe prezenty od ulubionej gwiazdy. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.
Zestaw pozostaje niespodzianką do dnia pierwszej wysyłki.Na stronie www.inspiredby.pl uchylono jednak rąbka tajemnicy o spodziewanej wartości pudełek. Wygląda na to, że będzie ona przewyższała cenę pudełka co najmniej dwukrotnie. Ceny pudełek wahają się od 99 zł do 169 zł, przy czym te najdroższe mają osiągać wartość  ponad 400 zł.
W pudełku znajdzie się zestaw oryginalnych, ekskluzywnych przedmiotów, wybranych przez danego autora. Mogą to być kosmetyki, książki, płyty, gadżety oraz akcesoria i biżuteria. Przedmioty, które są ponadczasowe, praktyczne i ekscytujące, a każdy odzwierciedla osobę, która go wybrała. W liście od autora, znajdzie się także uzasadnienie, dlaczego dany produkt został wybrany do zestawu.
„W pudełku możemy otrzymać ten sam rodzaj notatnika, którego nasz ulubiony autor używał do notatek przy tworzeniu swojego bestsellera. Może to być również przedmiot, który znany artysta nosi przy sobie podczas ważnych wydarzeń. Ekscytujące w boxach Gwiazd jest to, że dzięki nim możemy lepiej poznać ulubionego autora, być bliżej niego i poznać jego gust i poczucie estetyki. Pudełka InspiredBy dostarczają wielu niesamowitych emocji”. – mówi Karolina Jędraszewska,CEO.
Już niebawem nastąpi wysyłka pierwszych w Polsce pudełek gwiazd. Co znajdzie się w środku, to na razie wielka tajemnica.
Odkryj boxy tworzone przez Gwiazdy!
www.InspiredBy.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz