wtorek, 23 grudnia 2014

Połyskujący lakier ROCK YOUR NAILS i baza, na której trzyma się wszystko!


Już tyyyle razy obiecywałam sobie, że już nigdy nie użyję lakieru do paznokci z jakąś fakturą lub brokatem... Dlaczego? Bo okropnie się zmywają! No cóż, okazałam się jednak niesłowna. Lakier marki ANNY w odcieniu ROCK YOUR NAILS tak pięknie połyskiwał z kuferka, a jeszcze na dodatek ten klimat świąt i wszystkiego co błyszczy.... And I did it again ;)
Pod tego typu lakier niezbędna jest jednak baza. I to taka, baza, która maksymalnie przedłuży jego trwałość i odsunie moment okropnego zmywania, co więcej choć trochę je ułatwi i ochroni płytkę przed zniszczeniem. Jak ją znaleźć?
Podczas jednej z wizyt w Nail Spa Marzeny Kanclerskiej, dowiedziałam się, że najlepszą bazą, której tam używają i na której "trzyma się dosłownie wszystko" jest odżywka Eveline 8w1. A więc spróbowałam, przetestowałam i.. to prawda! Produkt ten świetnie spełnia zadanie bazy przedłużającej trwałość lakieru i utrwalającej manikiur. Nałożyłam ją na paznokcie także tym razem. Następnie dla efektu pełnego krycia 2 warstwy brokatowego lakieru ANNY.  Musze się przyznać bez bicia, że celowo pominęłam top coat, gdyż wygładziłby lekko chropowate, brokatowe wykończenie. Tak wykonany manikiur przetrwał cały tydzień, a jak na moje marne paznokcie, a których wszystko schodzi jak szalone, to bardzo długo!

3 komentarze:

  1. Do ten pory uzywalam ten odzywki tylko jako kuracji na łamiące paznokcie. Spróbuję wykorzytac ja jako bazę pod lakier

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię lakiery Anny, ale mało gdzie można je dostać :(((

    OdpowiedzUsuń