wtorek, 14 października 2014

Top Modelka Kamila Szczawińska w klinice urody - chcecie zobaczyć co tam robiła? Specjalnie dla Was zrobiłam zdjęcia z zabiegów!

We wczorajszym odcinku Top Model Kamila Szczawińska wystąpiła w roli jurorki i wyglądała ślicznie! Oczywiście to zasługa genów... ale nie dajmy się zwieść pozorom. Aby wyglądać idealnie nawet najbardziej znane modelki korzystają z pomocy klinik urody! Kamila nie jest tu wyjątkiem. W ostatni piątek odwiedziła Warszawską klinikę Chic Spa. Towarzyszyłam jej podczas wizyty i zrobiłam dla Was kila zdjęć. Chcecie dowiedzieć się z jakich zabiegów skorzystała? Zdradzę Wam kilka sekretów sławnej modelki....
Modelka, ze względu na częste wyjazdy i obciążające skórę makijaże, chciała zafundować swojej skórze dawkę intensywnego nawilżenia, odświeżenia i rozświetlenia.
Jako pierwszy zabieg na twarz Kamila Szczawińska wybrała intensywny peeling kawitacyjny z falą radiową, który jest jedną z innowacyjnych metod nowego urządzenia w Chic Spa – Intraject. Daje spektakularne efekty oczyszczenia cery, odsłaniając piękną, świeżo wyglądającą skórę. Ponad to rewelacyjnie przygotowuje ją do przyjęcia odżywczych składników. Kolejny, wykonany Kamili zabieg (ampułka+maska) – Medex, był więc uderzeniową dawką nawilżenia.
Zawód modelki, wymaga od Kamili perfekcyjnego ciała. W Chic Spa skorzystała więc także z peelingu całego ciała, który rozświetlił i ujędrnił skórę oraz z relaksującego masażu.

Nie oprę się temu aby napisać, że Kamila jest przemiłą, ciepłą osobą. To kobieta, która osiągnęła wielki sukces, budząca zachwyt największych projektantów, mama dwójki dzieci i... normalna dziewczyna! Na szczęście nie wszystkim uderza do głowy sodówka ;)!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz