sobota, 7 marca 2015

5 zabiegów S.O.S na idealną sylwetkę!Wiosna tuż tuż - już czujemy ją w powietrzu. Gdy robi się cieplej zrzucamy z siebie grube ubrania i… pokazujemy ciało! Jeśli po zimie daleko mu do ideału warto wdrożyć ekspresowy system ratunkowy. Niestety często bywa bowiem tak, że nawet gdy uda nam się stracić sporo kilogramów w niektórych partiach ciała pozostaje nadmiar tłuszczyku, którego nie możemy się pozbyć np. w brzuchu czy biodrach. Inną równie częstą przypadłością po odchudzaniu jest nadmiar rozciągniętej, pozbawionej elastyczności skóry –
w miejscach, w których wcześniej było nas najwięcej lub po prostu po ciąży. W przypadkach gdy w drodze do wymarzonej figury odchudzanie i ćwiczenia nie wystarczyły, najlepszym wyjściem są innowacyjne zabiegi, stworzone specjalnie z myślą  o modelowaniu wybranych partii ciała. Przeczytajcie jakie i ruszajcie do boju o piękną figurę!
.

1  Spektakularne efekty ubytku centymetrów w wybranej partii oraz redukcji cellulitu pochodzenia wodno-tłuszczowego ciała można uzyskać za pomocą medycznej lipolizy kawitacyjnej. Wykorzystywana podczas zabiegu aparatura automatycznie się kalibruje i samoczynnie kontroluje utrzymując stały poziom mocy. Zabieg wykonywany jest głowicą emitującą fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości, które gwarantują głębokie przenikanie do tkanek - tym samym spektakularne efekty. Od 1 nawet do 8 cm w obwodzie mniej - już po pierwszym zabiegu. Funkcja BIO IMPEDANCJI, w jaką wyposażone jest również tego typu urządzenie polega na możliwości zbadania składu ciała, w tym zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej,  wody i masy kości - jeszcze wiarygodniej, niż centymetr potwierdzi wyniki. Zabieg może być wykonywany na brzuchu, ramionach, pośladkach, udach, pupie, okolicach kolan czy nawet łydkach – wszędzie tam gdzie chcemy się wyszczuplić. Przed zabiegiem na wybranej części ciała rysowane są specjalne linie i zgodnie z nimi mierzony jest obwód. Ta sama czynność powtarzana jest także po zabiegu. Dzięki temu możemy od razu zobaczyć ile straciliśmy centymetrów. Działanie urządzenia opiera się o zjawisko kawitacji czyli selektywnego oddziaływania na komórki tłuszczowe, opróżniając je i trwale usuwając. Kawitacja jest jedną z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu a przede wszystkim tkanki tłuszczowej. Dzięki stymulacji procesu jej spalania  kawitacja prowadzi do zmniejszenia obwodów części ciała.  Wytworzona energia, dzięki zmianie polaryzacji błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej rozbicie. Uwolnione w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega rozkładowi i wydaleniu. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów. To skuteczna alternatywa dla zabiegów chirurgii plastycznej. Jednocześnie nie występują tu żadne skutki uboczne, które są związane z zabiegami tradycyjnej liposukcji. Metoda nie wymaga rekonwalescencji. Polecam zabieg Cavifast 2!

2.      Innym ciekawym i skutecznym sposobem modelowania wybranych partii ciała są fale radiowe np. multipolarne, monopolarne lub bipolarne. Każdy rodzaj fali ma inny zakres, działanie i moc. Falami radiowymi możemy ujędrnić  i napiąć skórę w miejscach, w których jest jej za dóżo lub straciła swój dawny kształt. Fale multipolarne świetnie radzą sobie również z tkanką tłuszczową i cellulitem. W trakcie zabiegu za pomocą głowicy emitującej fale radiowe podgrzewa się  włókna kolagenowe w skórze do 40-45 stopni Celsjusza, stymulując je do napięcia i odbudowy, co powoduje lifting i zagęszczenie skóry (dzięki podgrzaniu włókna skracają się przez co skóra się naciąga). Nieinwazyjny zabieg wykonywany jest mulitipolarną głowicą, która ma cztery 12 mm tytanowe elektrody. W kontakcie ze skórą elektrody kontrolują i regulują emisje energii, aby zmniejszyć ewentualny dyskomfort podczas zabiegu. Istotny jest także wbudowany w urządzenie czujnik  mierzący temperaturę skóry podczas zabiegu. Czujnik  ostrzega przez ewentualnym przegrzaniem, które może wywołać nieodwracalne zmiany strukturalne, w głębokich warstwach skóry. Działanie fali radiowej sprawia, że możemy usunąć nadmiar luźnej skóry, wymodelować sylwetkę, zredukować cellulit. Jest to idealna metoda dla osób z nadmiarem luźnej tkanki na brzuchu, cellulitem na udach i pośladkach lub dla osób które chcą odwrócić proces grawitacji i napiąć skórę na udach czy osiągnąć efekt liftingu pośladków lub ramion. To także bardzo dobry sposób na przywrócenie skórze jędrności po zrzuceniu wielu kilogramów. Taka metoda gwarantuje trwałe efekty nawet po pierwszym zabiegu. Na całkowity efekt przebudowy kolagenu i spektakularnego liftingu czeka się zaledwie 4 tygodnie. Ten zabieg działa jak skalpel! Polecam zabieg DERMEO!
3.      Znakomitą metodą ujędrniania skóry jest także mikronakłuwanie.  Zabieg wykonywany jest w znieczulaniu miejscowym i polega na przesuwaniu rollerem po powierzchni skóry tworząc na jej niej tysiące mikrouszkodzeń, które mają za zadanie wytworzyć zamierzony stan zapalny w skórze właściwej. Podczas tego procesy następuje kaskadowe tworzenie sie nowych tkanek i przebudowa kolagenu. Fibroblasty  w skórze zostają w spektakularny sposób pobudzone do tworzenia kolagenu i elastyny. Nowością w kosmetologii jest  połączenie metody mikronakłuwania z falą radiowa (następują mikronaklucia, a jednocześnie z igiełek przedostaje sie do skory fala radiowa o odpowiedniej mocy, przez co spotęgowane jest działanie mikronakłuwania. Polecam zabieg Focus RF!

4.      Aby ujędrnić i wymodelować wybrane partie ciała możemy także połączyć fale radiowe z maskami enzymatycznymi, które świetnie napinają oczyszczają z toksyn dotleniają i drenują. Doskonale sprawdzają się na twarzy, ciele pośladkach, udach, przedramionach. Takie maski skutecznie, niczym maszyna stymulują mięśnie i odnowę kolagenu. Dzięki zawartości enzymów o wyjątkowych właściwościach penetracyjnych w połączeniu z RNA umożliwiają skórze wymianę jonową, uwalniając z niej gazy oraz zanieczyszczenia atakujące komórki skóry. Maska działa głęboko – na poziomie komórek. W trakcie zabiegu dochodzi do wymiany jonowej w skórze powodując reakcję tzw. „odwróconej osmozy” czyli  uwalniania komórki od gazów, zanieczyszczeń i wolnych rodników. Za sprawą tego usuwa ze skóry duże ilości toksyn skutecznie ją oczyszczając i dotleniając. Maska enzymatyczna stabilizuje błonę komórkową, stymuluje włókna kolagenowe i elastylowe, działa na przyczepy mięśniowe, w sposób naturalny odbudowuje zwiotczałe mięśnie i drenuje układ limfatyczny. Daje spektakularny efekt napięcia i odmłodzenia oraz  redukcji cellulitu. Działa nie tylko w głębi skóry ale także na jej powierzchni - oczyszczają ją z martwych komórek. Zabieg działa stymulująco także na naczynia włosowate, które nie tylko wspomagają proces wypłukiwania toksyn, a także dostarczają tlen do komórek skóry, redukując cellulit. Maski enzymatyczne to świetny sposób na przywrócenie odpowiedniego kształtu piersiom. Doskonale napinają i ujędrniają zwiotczałą w skutek ciąży lub odchudzania skórę, dzięki czemu biust znów może wyglądać pięknie.

5.      Drenaże limfatyczne są także bardzo skuteczną i ciekawą metodą modelowania wybranych partii ciała. Często stosowane są jako dodatek do wymienionych wyżej zabiegów. Jednak z powodzeniem mogą stanowić samodzielny zabieg ujędrniająco-drenujacy. Poprawa przepływu limfy np. w okolicach tzw. Ciężkich łydek, sprawia, że staną się o wiele smuklejsze. Drenaż limfatyczny może być wykonywany w gabinecie np. za pomocą bambusowych pałeczek lub w domu używając siły własnych dłoni.

Opisane metody pomogą nam w spektakularny sposób wymodelować problematyczne partie ciała i pozwolą szybko cieszyć się idealną sylwetką!

  TESKT: Małgorzata Maciejczyk, właścicielka i kosmetolog Kliniki Twarzy i Ciała Chic, www.chicmed.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz